• Informacje dotyczące ubezpieczenia na rok szkolny 2023/2024

• Pamiętaj Rodzicu o ubezpieczeniu swojego dziecka!

Informujemy, że ubezpieczenie dzieci nie jest obowiązkowe, ale nigdy nie wiemy, czy nie wydarzy się jakiś wypadek, w którym dziecko dozna urazu. Ubezpieczenie NNW daje możliwość pokrycia kosztów leczenia i uzyskania odszkodowania. Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia nie tylko związane z przebywaniem ucznia w szkole, ale również z życiem prywatnym. Ubezpieczenie chroni dziecko przez cały rok szkolny w okresie od dnia 1 września 2023 r. do dnia 31 sierpnia 2024 r.

Dla tych z Państwa, którzy zechcą ubezpieczyć dziecko, przedstawiamy poniżej w załącznikach ofertę ubezpieczenia w Firmie InterRisk, jaka wpłynęła do szkoły (zachęcamy do zapoznania się z nią.)

W roku szkolnym 2023/2024 Rodzice będą mieli możliwość ubezpieczenia swojego dziecka na dwa sposoby;

* przystąpienie w formie tradycyjnej (należy dostarczyć do wychowawcy klasy podpisaną deklarację z wybranym przez siebie wariantem ubezpieczenia oraz składkę), najpóźniej do dnia 22 września br.  Po 22 września możliwość ubezpieczenia dziecka tylko i wyłączne w formie on-line.

* przystąpienie w formie elektronicznej on-line. Na portalu www.nnw24.pl każdy Rodzic może kupić ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka. Żeby kupić ubezpieczenie należy wypełnić elektronicznie formularz przystąpienia i opłacić składkę w portalu nnw24.pl. Osoby, które chciałyby ubezpieczyć dziecko w formie online - brak terminu (w każdym dowolnym momencie można przystąpić do ubezpieczenia - jednak proszę pamiętać, by ubezpieczenie obejmowało cały rok szkolny, wpłata powinna nastąpić do dnia 30 września br.).

Więcej informacji uzyskają Państwo również wchodząc na stronę internetową nnw24.pl lub pod numerem telefonu 71 777 04 00,  71 777 04 11, 71 777 04 26.

NR POLISY; seria A-A nr 639974