• Sukcesy SKO

• Konkurs ,,Szkolne Kasy Oszczędności" nagroda II stopnia 2014r. (1000 zł.)

Konkurs ,,Szkolne Kasy Oszczędności" nagroda I stopnia 2013r. (2000 zł.) - wraz z Radą Rodziców zakupiliśmy TABLICE MULTIMEDIALNĄ  do sali nr 15

Konkurs ,,Szkolne Kasy Oszczędności" nagroda I stopnia 2012r. (2000 zł.) - przeznaczono na nagrody dla uczniów oraz na projektor do sali nr 15)

Konkurs ,,Szkolne Kasy Oszczędności" nagroda II stopnia 2011r. (1000 zł.) - przeznaczono na nagrody dla uczniów i zakupiono lektury i odtwarzacz CD oraz pomoce dydaktyczne - zestaw brył i bongosy)

Konkursy plastyczne  ,,Brawo Bank" (poradnik ekonomiczny dla najmłodszych)

,,Plakat o przedsiębiorczości"- Fabian Puzdrowski - I miejsce 2012r

,,Karta Płatnicza" - Jan Węsierski- II miejsce 2011 r.

,,Graj w zielone" - Michał Kanka - wyróżnienie 2011 r.

Konkurs ,,Blog miesiąca - czerwiec 2013 " - wyróżnienie

Konkursy na Blogu SKO : www.szkolneblogi.pl

,,Blog miesiąca" - wyróżnienie - kwiecień 2012r

,,Konkurs ekologiczny" wyróżnienie na wpis  o działalności ekologicznej - 2011r.